What is CE?
 Residental Solutions
 Industrial Solutions
 Ask For Quotation
katı yakıtlı buhar kazanı

HDR.K SerisiRADYASYON ISI TRANSFERİ HDR-K tipi kazanlar, geleneksel kazanlardan daha fazla radyasyon ısısı kullanmak üzere tasarlanmıştır. Bu yüzden erensan kazanın boyutları geleneksel kazanlardan %30 daha küçüktür. Kazan ilk yakımın ardından 20 dakika sonra buhara kalkmaktadır.

KALİTE KONTROL Kalite kontrol uzmanları, üretimin her aşamasında tüm kazanları kontrol etmektedir. Erensan, Alman DIN, TSE ve ISO 9001 standartlarına uygun kapasite ve verimlilik testi laboratuarlarına sahiptir.

SU SOĞUTMALI DRW-DÜSENROAST FIRING SİSTEMİ Düşük kalorili linyit kömürü dahil olmak üzere çok çeşitli katı yakıta göre Ygnis A.G.-İsviçre ve erensan tarafından beraber geliştirilmiştir. Fan yardımı ile üflenen yanma havası, özel ızgara üzerindeki nozullar yolu ile kömüre üflenmektedir. Yanma havası özel tasarımlı ızgara sayesinde birincil (primary) ve ikincil (secondary) akımlara ayrılmaktadır. Izgaralarda absorbe edilen ısı, sistemde tekrar sirküle ettirilerek faydalı bir kazan soğutması sağlanmaktadır. Bünyesinde bulunan su, ızgarayı sürekli soğutarak ömrünü uzatırken, kazandığı ısıyı kondens (kazan besi suyu) tankı ile, paylaşarak, kazan besleme suyu sıcaklığının ideal düzeyde tutulmasını sağlamaktadır. Sirkülasyon kondens tankı üzerinde küçük bir pompa ile yapılmaktadır. Böylece yanma sırasında ızgara yüzeyinde oluşan ısı, faydalı enerjiye dönüşürken, kazan besi suyunun ısıtılması sağlanır.

ÇOK YAKIT ESNEKLİĞİ Erensan HDR-K bir katı yakıt kazanıdır. İstenildiğinde iki saat süren bir tadilatla akaryakıt veya doğlagaz yakabilecek duruma getirilebilir.


   Hot Water Boilers

 

   Steam Boilers

 

   Diathermic Oil Boiler

 

   Superheated Water Boilers

 

   Burners

 

   Chlorine Tank

 

  Home | About Us | Products | Service | References | Certificates | Contact | Site Map All rights reserved by erensan° 2007