CE Nedir?
 Bireysel Isıtma
 Endüstiyel Isıtma
 Teklif İsteği
haberler

ERENSAN’dan İstihdama Katkı…Basınçlı kap sektörünün öncü kuruluşu Erensan Isı Tekniği Sanayi ve Ticaret A.Ş. yeni üretim holünü törenle açtı. Yozgat Organize Sanayi bölgesindeki Erensan tesislerinde düzenlenen törene; Yozgat Valisi Amir ÇİÇEK, Yozgat Milletvekili ve AKP Grup Başkanvekili Bekir BOZDAĞ, Yozgat Milletvekili Mehmet ÇİÇEK, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf BAŞER, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şenol TAŞTAN, siyasi parti temsilcileri ve diğer konuklar katıldı.

Törende bir konuşma yapan Erensan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mesut EREN, Yozgat’a yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi. Eren konuşmasına şöyle devam etti; ‘Erensan Grubu 42 yılı aşkın geçmişi, 2 fabrikası, 300’e yakın çalışanı ve sektöre getirdiği yenilikleri ile sektörün öncüsü konumundadır. Erensan üretiminin %40’ını ihraç ederek de ülke ekonomisine önemli bir katma değer sağlamaktadır. Kurulduğu günden bugüne 50.000'nin üzerinde kazan satışı ile Erensan Grubu, Türkiye endüstriyel ve merkezi ısıtma kazan sektörünün lideridir. Grup tüm faaliyet alanlarında; başta Fransa, İtalya, İngiltere, Rusya, İspanya olmak üzere, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'yu kapsayan 45 ülkede faaliyet göstermektedir.

Yapılan diğer konuşmaların ardından Erensan’ın yeni üretim holü Mesut Eren, Vali Amir Çiçek, Belediye Başkanı Yusuf Başer ve AKP Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ tarafından üretime açıldı.

Erensan Isı Tekniği Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1998 yılında Yozgat’ta üretime başladı. 30.000 m2 açık 5000 m2 kapalı alanda, 160 çalışan ile faaliyet gösteren Erensan Isı Tekniği A.Ş. 60 kW’dan 5 MW’a kadar merkezi ısıtma sıcak su kazanları üretmektedir.


Haberin Eklenme Tarihi : 12.8.2008
  Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Servis | Referanslar | İletişim | Site Haritası Tüm hakları saklıdır. erensan° 2007