CE Nedir?
 Bireysel Isıtma
 Endüstiyel Isıtma
 Teklif İsteği
haberler

Galatasaray-Türk Telekom Arena Stadı Erensan Kazanları ile Isınacak
160 milyon Euro bütçesi ile Avrupa’nın en önemli spor tesisi projelerinden biri olan Galatasaray-Türk Telekom Arena Stadında Erensan Sıcak Su Kazanları kullanılacak.

Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın talimatları ile TOKİ’nin sorumluluğunda inşaatı devam eden, Türk Telekom Arena Stadının Mekanik Tesisat Projesinin, imza töreni ISK-SODEX fuarı sırasında Erensan standında yapıldı. AK Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Aydemir Kınalı ve Erensan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eren, Türk Telekom Arena Stadının mekanik tesisat projesini hayata geçirecek imzaları attılar. Aydemir Kınalı imza töreni sırasında yaptığı konuşmada; ‘Avrupa’nın en önemli spor tesisi projelerinden biri olan T.Telekom Arena Standında, Türkiye’nin en önemli kazan markalarından biri Erensan’ı kullanmaktan gurur duyduklarını’ söyledi. Ali Eren de konuşmasında; ‘Arsenal Emirates Stadı, Dumankaya Vizyon, Flora Residence ve Dünyanın en büyük adliye sarayı olan Kartal Adliye Sarayı gibi büyük ve prestijli projelerin arasına T. Telekom Arena Stadını da katmaktan dolayı çok mutlu olduklarını’ belirtti.

Türk Telekom Arena Stadının sıcak su ve ısınma ihtiyacı için; 2 adet Erensan Euromax ve 1 adet Erensan TR Üç Geçişli Sıcak Su kazanları kullanılacak.

Haberin Eklenme Tarihi : 17.5.2010
  Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Servis | Referanslar | İletişim | Site Haritası Tüm hakları saklıdır. erensan° 2007