CE Nedir?
 Bireysel Isıtma
 Endüstiyel Isıtma
 Teklif İsteği
profil

ERENSAN ŞİRKETLER GRUBU


ERENSAN Şirketler Grubu, 1966 yılında Türkiye'de kurulan, konut ve endüstriyel tip kazan üreten ve pazarlayan bir sanayi girişimidir.

GRUP ŞİRKETLERİ

Erensan ısı Cihazları Pazarlama ve Servis A.Ş.
Erensan ürünlerinin pazarlanması, satış ve satış sonrası hizmetlerini ve dış ticaret işlemlerini yürütmektedir.

Erensan ısı Tekniği Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Sıcak su, kızgın su, buhar, kızgın yağ ve atık ısı kazanları, buhar jeneratörleri, eşanjörler, ekonomizörler, bacalar ve basınçlı kap üretmektedir.

lsılab
Gaz, sıvı ve katı yakıtlı sıcak su kazanlarının test edebildiği, Türkiye'nin ve Avruparun en büyük kapasiteli test laboratuarıdır.

FAALiYETLER
Grup faaliyetleri operasyonel olarak ikiye ayrılmaktadır.

1. Domestik ısıtma Bölümü (RHD) 2. Proses ısıtma Bölümü (PHD)
RHD; merkezi ısıtma kazanları ve ilgili tüm ekipmanları üretmekte ve pazarlamaktadır. PHD; endüstriyel buhar, kızgın su ve kızgın yağ kazanları ile endüstriyel kazan dairesinin aksamları olan pompa, kontroller ve diğer ikincil aksamları pazarlamaktadır. Taahhüt grubu ise endüstriyel müşteriler için anahtar teslimi kazan dairesi kurmaktadır.

URETIM
Grup Yozgat’ta dev bir üretim tesisine sahiptir. Yozgat fabrikası merkezi ısıtma kazanları,buhar kazanları,kızgın su kazanları gibi endüstriyel ürünler üretmektedir.Yozgat, konum olarak Anadolu’nun merkezinde yer almaktadır.Fabrika 50.000 m2 açık alana 15.000 m2 kapalı alana sahiptir.

HACİM
Grubun; lstanbul Merkez, Ankara Bölge Müdürlüğü, Yozgat Fabrika 'daki şirketinde toplam 300 personel çalışmaktadır.

PAZARLAR
Kurulduğu günden bugüne, 100.000'in üzerinde kazan satışı ile Erensan Grubu, Türkiye endüstriyel ve merkezi ısıtma kazan sektörünün lideridir. Grup tüm faaliyet alanlarında; başta Fransa, ltalya, lngiltere, Rusya, ispanya olmak üzere, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'yu kapsayan 70 ülkede faaliyet göstermektedir.

BiLGi VE TEKNOLOJi
Grup, AR - GE departmanında kendi mühendis ekibi ile kazan, basınçlı kap, eşanjör ve ekonomizör tasarımları yapmakta, farklı uygulamalar için ürünler geliştirmektedir.  Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Servis | Referanslar | Bilgi Toplumu Hizmetleri | Veri Koruma | İletişim | Site Haritası Tüm hakları saklıdır. erensan° 2007