CE Nedir?
 Bireysel Isıtma
 Endüstiyel Isıtma
 Teklif İsteği
referanslar


AĞAOĞLU – MASLAK 1453

İstanbul’un merkezin de bulunan emsallerine nazaran geniş ve ferah daire planları ile benzersiz bir yaşam alanı olan Maslak 1453 , A,B ve C blokları olmak üzere 3 farklı tipte 24 adet kuleden oluşmaktadır. Kuleler de toplam 4.039 adet konut yer almaktadır. Ağaoğlu seçkin projeleri olan; Maslak My Home, Andromeda A Plus ve My World Europe da olduğu gibi, Maslak 1453 projesinde de erensan kazan’ı tercih etmiştir. Projenin mekanik tesisatında ; erensan marka 4 adet SHW 1200 8 bar – 12.000 kW Üç geçişli Yüksek basınçlı Sıcak su Kazanı, 2 adet SHW 6050 8 bar – 6.000 kW Üç geçişli Yüksek basınçlı Sıcak su kazanı, 6 adet Yoğuşmalı Su Ekonomizörü olmak üzere toplam da 60 MW lık bir sistem kullanacaktır.

RIU KAYA PLAZZO GOL RESORT OTEL BELEK

Sektöründe başarılı projelere imza atan Kaya Turistik Tesisleri Titreyengöl Otelcilik A.Ş. den , Türkiye’nin en popüler tatil merkezi Belek te yeni Riu Kaya Plazzo Golf Resort Otel Belek projesinde de erensan kazanlarını tercih etti.2.500 metrekarelik SPA merkezi, deniz manzaralı odaları ve Kongre merkezi ile birçok kişiye hizmet edecek olan projede erensan marka 1 adet Üç geçişli Sıcak Su Kazanı EUROMAX 2330 6 bar ve 1 adet LPC Brülörü kullana kullanılmaktadır.

TOFAŞ

Türk Otomotiv Sanayinin öncülerinden olan TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL A.Ş.Enerji Santrali yenileme projesinde erensan BUHAR KAZANI ve KIZGIN SU KAZANI tercihi ile faaliyetine devam edecek. Firma SHW-T 120100 8 Bar Kızgın su kazanı ve ESB 500 Buhar kazanı kullanacak.
AĞAOĞLU MY WORLD EUROPE

İstanbul’un sembol projelerinden olan Ağaoğlu My World Europe Ayazma Erensan Kaskad Sistemi kullanılacak. İstanbul Başakşehir-Ayazma da Olimpiyat stadına komşu olacak olan ve 200 dönümlük arazi üzerine kurulacak proje, 17 blokta toplam 3080 konut ve 20 ikiz villadan oluşacak. Projenin mekanik tesisatında; 9 adet Euromax C 4000 Entegre Yoğuşma Ekonomizörlü Üç Geçişli Sıcak Su Kazanı Kullanılacaktır.

Kaskad sisteminin kontrolü Erensan Euromatic Kaskad Kontrol Paneli ile yapılacak.


İSTWEST

İstanbul’un en şık yaşam projesinden olan İsWest Erensan Kaskad Sistemi kullanılacak. İstanbul Yenibosna da Atatürk Hava Alanı’na komşu olacak olan proje,Yüksek ve Alçak binalardan oluşan Toplam 11 blokta 43 m2 den 210 m2 ye farklı konut ve rezidans seçenekleri bulunuyor. Projenin mekanik tesisatında; 3 adet TR C Gaz Yakıtlı Üç Geçişli Yoğuşmalı Sıcak Su Kazanı, 1 adet TR Üç Geçişli Sıcak Su Kazanı , 1 adet ECOMAX F Yoğuşmalı Ekonomizör, 4 adet EUROMAX Üç Geçişli Sıcak Su Kazanı kullanılacaktır.

Kaskad sisteminin kontrolü Erensan Euromatic Kaskad Kontrol Paneli ile yapılacak


ERENSAN ELEKTRİK ÜRETİM SANTRALLERİ ATIK ISI KOMBİNE ÇEVRİM ÇÖZÜMLERİ İLE BU ALANDAKİ LİDERLİĞİNİ GÜÇLENDİRİYOR.

Samsun YEŞİLYURT ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. çelik fabrikası için doğal gaz ile çalışan Wärtsilä 50SG motorlarını kullanarak elektrik enerjisini üretecek. Toplam motor gücü 145 MW olacaktır. Ancak, ERENSAN tarafından dizayn edilen Atık Isı Kazanları ile kombine çevrim işlemi tamamlanarak buhar türbini ek ilavesi ile, santral toplam kapasite tam yükte 160 MW’a ulaşacak.

Bu santral, yüksek yük verimlerinde hızlı start-up ve shut-çıkışlara uygun olarak ERENSAN tarafından Kombine Çevrime uygun kazanlarla dizayn edildi.

ERENSAN teknolojisi kanıtlanmış ve bu gereklerini yerine getirilmesinde mühendislik sistem dizaynı ile bu projede yerini almıştır.

ERENSAN enerji santrallerinde sistem dizaynı, üretim, süpervizör hizmetleri ve servis desteği ile tüm Dünyada Kombine Çevrim Santrallerinde Sanayi yatırımcısının çözüm merkezi olarak yer almaya devam ediyor.

  Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Servis | Referanslar | Sertifikalar | İletişim | Site Haritası Tüm hakları saklıdır. erensan° 2007