null

DÜNYA’YI DOLAŞAN TIRLARIN ÜRETİLDİĞİ TIRSAN TESİSİ ERENSAN İLE ISINIYOR

Türkiye’nin en büyük treyler üreticisi olan Tırsan Treyler San. Tic. ve Nak. A.Ş’nin Adapazarı fabrikası ERENSAN kazanları ile ısınıyor.

Toplam 344.000 m2 açık alana sahip, 47.000 m2 kapalı alanı, 37.211 m2 kapalı üretim alanı ve 6 adet üretim holüyle hizmet veren TIRSAN ısınma ihtiyacını erensan EUROMAX 1455 (2 adet)- SU EKONOMİZÖRÜ (2 adet) ile karşılıyor.

1993 yılında üretime günde 4 araçla başlayan Tırsan fabrikası, bugün günde 18 araç üretimine ve toplam 900 çalışana ulaşmıştır. Adapazarı fabrikasına ek olarak, Almanya’nın Tırsan Goch fabrikası, toplam 108.000 m² açık alan, 22.000 m² kapalı alana sahiptir.

DOĞUŞ ÇAY FABRİKASI - RİZE

Rize’de faaliyetine hızlı bir şekilde devam eden, yıllık 35.000 ton çay üretim kapasitesine sahip ve lider marka konumundaki Doğuş Çay, Fındıklı’da bulunan tesisinde tercihini sektörün öncü firması olan ERENSAN kazan ile yaptı.

Tesisin buhar temininde ; erensan ESB.K 2500 konveyör ızgaralı katı yakıtlı buhar kazanı kullanılacaktır. Toplamda 25 ton/h buhar ihtiyacı erensan tarafından karşılanacaktır.

null

null

ŞİŞECAM - BALIKESİR

Dünyanın en büyük 5 cam üreticisinden Şişecam Topluluğu, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirdiği 400 milyon liralık yatırım yaptığı tesisinde , ısıtma ihtiyacını ERENSAN kazan ile karşılayacak.

Tesisin mekanik ısıtmasında; erensan marka EUROMAX C üç geçişli entegre ekonomizörlü yoğuşmalı sıcak su kazanları ve SSG H motorin ve gaz yakıtlı, su borulu, paket buhar jeneratörü kullanılacaktır. Toplamda 14 MW’ lık ısıtma ihtiyacı erensan tarafından karşılanacaktır.

MERCEDES BENZ - AKSARAY

Otomotiv sektöründe bir dünya markası olan Mercedez- Benz Türk, 40 bin metrekare ve 8.5 milyon Euroluk bir yatırımla inşaa ettiği Aksaray fabrikasında yeni kurulan AR-GE merkezinin ısıtmasında tercihini ERENSAN kazan olarak yaptı.

Projenin mekanik tesisatında; erensan marka EUROMAX C üç geçişli entegre ekonomizörlü yoğuşmalı sıcak su kazanları kullanılacaktır. Toplamda 3,5 MW’ lık ısıtma ihtiyacı erensan tarafından karşılanacaktır.

null